HAKKIMIZDA

Marsala Tekstil, 1940 yılından bu yana...

Tekstil alanında uzmanlaşan bir ailenin üyesi olan Mehmet Çetin Özel tarafından 2015 yılında kuruldu.
Mehmet Özel, 1940 yılında Kayseri’de, perakende kumaş ticareti yaparak iş hayatına başladı ve ilk özel teşebbüs çok katlı perakende mağazacılığı başlattı.

Marsala About
Marsala About 2

Tekstil mühendisi olan Mehmet Çetin Özel, 2015 yılına kadar aile şirketinin 15 milyon doları ihracat olmak üzere yılda toplam 25 milyon dolar ciro yapan uluslararası bir şirket haline gelmesine liderlik yaptı.

VİZYONUMUZ

Sahip olduğumuz tüm birikimi ve üretim yeteneklerimizi kullanırken müşterilerimizin ekibinin bir parçası haline geliyor ve müşterimize bağlı bir departmanmış gibi özveri ile çalışıyoruz.

ÜRETECEĞİMİZ ÜRÜNDEN BEKLENTİMİZ HER ZAMAN MÜŞTERİMİZİN BEKLENTİSİNDEN DAHA YÜKSEKTİR.

MARSALA

Sahip olduğumuz kaynakların tümünü daha iyisini üretebilmek için kullanıyoruz. Marsala`da sadece müşterimizin isteklerini karşılamak üzere kumaş geliştirmiyor, müşterilerimize yeni ve yaratıcı öneriler sunabilmek için durmaksızın teknolojimizi de iyileştiriyoruz.
Her anlamda değerli ürün üretebilmenin yolunun, doğru teknolojinin doğru ellerde kullanılmasından geçtiğini çok iyi biliyoruz.
Amacımız, her sezon yeni kumaşlarımızla müşterilerimize bugünün modasını ve gelecek yeni moda akımını etkileyici ve ilham verici bir koleksiyon ile sunmaktır.